Coraz więcej osób przesiada się samochodów na jednoślady. Rowery, motory czy hulajnogi to znakomita alternatywa dla zatłoczonych autobusów czy stojących w korkach aut. Wzrost ich popularności pociąga za sobą konieczność rozbudowy infrastruktury parkingowej, co oznacza większe zapotrzebowanie na malowanie kopert dla jednośladów.

Koperty dla jednośladów – czy są potrzebne?

Jak zaparkować swój skuter czy motocykl przy galerii handlowej, szpitalu czy w strefie ruchu? Wiele osób poruszających się na co dzień tymi środkami transportu zapewne wielokrotnie zadaje sobie to pytanie. Niektórzy parkują swoje pojazdy na chodnikach, blokując w ten sposób przejście pieszym, inni decydują się zająć miejsce dla samochodów osobowych, co doprowadza właścicieli osobówek do szewskiej pasji. Można jednak uniknąć tego rodzaju sytuacji, a najlepszym sposobem na to jest stworzenie osobnych miejsc parkingowych dla jednośladów.

Malowanie kopert dla jednośladów – jak to robimy?

Zarządcy parkingów coraz częściej zlecają nam malowanie kopert dla jednośladów. Przepisy ruchu drogowego nie definiują tego, jak ma wyglądać miejsce postojowe dla pojazdów jednośladowych, w związku z czym można pozwolić sobie na dowolność w kolorystyce i zastosowanych piktogramach. Wśród naszych realizacji pojawiały się zarówno niebieskie, zielone, jak i czerwone znaki poziome z piktogramem w postaci motocykla lub skutera. Każde oznakowanie wykonujemy z wykorzystaniem sprawdzonych farb oraz niezawodnych technologii, które gwarantują długoletnią trwałość i odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.